Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

Pod koniec roku 2012 w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom, którzy w roku szkolnym 2011/2012 uzyskali najwyższe wyniki w nauce bądź wykazali się innymi szczególnymi osiągnięciami.
Wśród grona 262 najbardziej uzdolnionych uczniów z województwa znalazł się Patryk Krzywda, uczeń kl. II LO SMS w Świdnicy, który odebrał nagrodę Prezesa Rady Ministrów z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty - Beaty Pawłowicz.

Podczas uroczystości była okazja do zobaczenia filmów tworzonych przez uzdolnioną młodzież, wysłuchania koncertu skrzypcowego oraz zapoznania się z dokonaniami naukowymi i sportowymi najzdolniejszych uczniów z regionu. Wicewojewoda Dolnośląski Ewa Mańkowska życzyła wyróżnionej młodzieży wytrwałości w dążeniu do celu i zadowolenia z osiąganych w życiu rezultatów.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy naszemu stypendyście dalszych sukcesów w nauce.

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej,
Małgorzata, Modest, Nicefor

Do końca roku zostało 310 dni.
Zodiak: Ryba

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj633
mod_vvisit_counterw tym tygodniu21846
mod_vvisit_counterw tym miesiącu78052
mod_vvisit_counterod początku1694793

We have: 59 guests online
Twoje IP: 54.167.62.170