Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

Pod koniec roku 2012 w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom, którzy w roku szkolnym 2011/2012 uzyskali najwyższe wyniki w nauce bądź wykazali się innymi szczególnymi osiągnięciami.
Wśród grona 262 najbardziej uzdolnionych uczniów z województwa znalazł się Patryk Krzywda, uczeń kl. II LO SMS w Świdnicy, który odebrał nagrodę Prezesa Rady Ministrów z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty - Beaty Pawłowicz.

Podczas uroczystości była okazja do zobaczenia filmów tworzonych przez uzdolnioną młodzież, wysłuchania koncertu skrzypcowego oraz zapoznania się z dokonaniami naukowymi i sportowymi najzdolniejszych uczniów z regionu. Wicewojewoda Dolnośląski Ewa Mańkowska życzyła wyróżnionej młodzieży wytrwałości w dążeniu do celu i zadowolenia z osiąganych w życiu rezultatów.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy naszemu stypendyście dalszych sukcesów w nauce.

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj789
mod_vvisit_counterw tym tygodniu789
mod_vvisit_counterw tym miesiącu54564
mod_vvisit_counterod początku3530895

We have: 67 guests, 4 members online
Twoje IP: 52.91.245.237