21 listopada 2012r. Forum Zawodoznawcze stało się wydarzeniem dnia w ZSP w    Świdnicy. To jedno z przedsięwzięć w ramach realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”

„ Człowiek lubiący się kształcić, nigdy nie jest bezczynny”Pani dyrektor Dorota Fortuna –Rataj wraz specjalistów zespołem nauczycieli  zaprosiła specjalistów aby przybliżyli naszej młodzieży możliwości zatrudnienia, po ukończeniu wybranych przez siebie kierunków kształcenia: Opiekun Medyczny, Ratownik Medyczny oraz Terapeuta Zajęciowy. Zaproszeni na forum goście reprezentowali kilka instytucji: Europejski Serwis Edukacji Zawodowej we Wrocławiu -Andrzej Sikorowski dyrektor d.s. Rozwoju oraz Jarosław Szemet, SPZOZ Świdnica – naczelna pielęgniarek Małgorzata Tomska, Dyrektor Powiatowego Pogotowia Ratunkowego - Małgorzata Jurkowska, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wałbrzychu - Urszula Jadowska,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu- kierownik Jadwiga Roniewska – Ciupiak oraz Dorota Wójcikiewicz i Szymon Majcherczyk. W spotkaniu udział wzięli również słuchacze kierunku Ratownik Medyczny ze szkoły w Jaworze wraz z opiekunami.
Młodzież mogła zadawać pytania i uzyskać fachowe informacje na nurtujące ich pytania i wątpliwości. Po części oficjalnej słuchacze przeszli do sali, gdzie czekała na nich miła niespodzianka w postaci słodkiego i witaminowego poczęstunku.Goście natomiast kontynuowali spotkanie przy kawie i ciastkach planując jednocześnie dalsze wspólne działania.

Przygotowała Urszula Skawina

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
22 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj1457
mod_vvisit_counterw tym tygodniu28909
mod_vvisit_counterw tym miesiącu138211
mod_vvisit_counterod początku3912964

We have: 80 guests online
Twoje IP: 18.212.206.217