„ Wychowywać, ale jak”……

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Wszystkim nauczycielom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Życzymy aby Państwa wysiłek owocował postępami w nauce uczniów, rozbudzając w podopiecznych szlachetne i ambitne aspiracje.


Niech codziennej pracy Państwa towarzyszą spełnienie zawodowe, zaufanie i szacunek społeczeństwa. Serdecznie dziękujemy za trud włożony w nauczanie i wychowanie naszego pokolenia, kształtowanie postaw społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości życiowych.

W tym ważnym dla życia szkoły dniu słuchacze szkoły policealnej kierunku Ratownik medyczny, terapia zajęciowa i opiekun medyczny otrzymali indeksy i wspólnie z uczniami  klasy I  LO SMS złożyli ślubowanie na sztandar.

 

Dewiza ważnych wartości w wychowywaniu młodego pokolenia była hasłem przewodnim montażu literackiego przygotowanego przez uczniów LO SMS pod kierunkiem ks. Leszka Baranowskiego.

Była to prawdziwa uczta dla duszy każdego z uczestników spotkania a dla ciała….pyszna kawka i słodkości przygotowane przez słuchaczy i pracowników szkoły. (ZAPRASZAMY DO GALERII)


Opracowała: mgr A. Mielczarska- Babiak, mgr Anna Pitura

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj3995
mod_vvisit_counterw tym tygodniu3995
mod_vvisit_counterw tym miesiącu176169
mod_vvisit_counterod początku2138795

We have: 83 guests online
Twoje IP: 54.166.172.180