„ Wychowywać, ale jak”……

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Wszystkim nauczycielom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Życzymy aby Państwa wysiłek owocował postępami w nauce uczniów, rozbudzając w podopiecznych szlachetne i ambitne aspiracje.


Niech codziennej pracy Państwa towarzyszą spełnienie zawodowe, zaufanie i szacunek społeczeństwa. Serdecznie dziękujemy za trud włożony w nauczanie i wychowanie naszego pokolenia, kształtowanie postaw społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości życiowych.

W tym ważnym dla życia szkoły dniu słuchacze szkoły policealnej kierunku Ratownik medyczny, terapia zajęciowa i opiekun medyczny otrzymali indeksy i wspólnie z uczniami  klasy I  LO SMS złożyli ślubowanie na sztandar.

 

Dewiza ważnych wartości w wychowywaniu młodego pokolenia była hasłem przewodnim montażu literackiego przygotowanego przez uczniów LO SMS pod kierunkiem ks. Leszka Baranowskiego.

Była to prawdziwa uczta dla duszy każdego z uczestników spotkania a dla ciała….pyszna kawka i słodkości przygotowane przez słuchaczy i pracowników szkoły. (ZAPRASZAMY DO GALERII)


Opracowała: mgr A. Mielczarska- Babiak, mgr Anna Pitura

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
22 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj1447
mod_vvisit_counterw tym tygodniu28899
mod_vvisit_counterw tym miesiącu138201
mod_vvisit_counterod początku3912954

We have: 75 guests online
Twoje IP: 18.212.206.217